بیش از یک قرن تجربه شرکت صنایع سنگین میتسوبیشی این شرکت را به یکی از (flagships) صنعت ژاپن شرکت در تولید طیف وسیعی از محصولات، کمک قابل توجهی به رفاه جامعه، کرده و شغل برای بسیاری از مردم فراهم می کند و پایه ای برای توسعه صنعتی است.

سوابق کاری متعدد این شرکت،تکنولوژیکی و تولید پایه را قادر می سازد شرکت به ارائه محصولات و خدمات مختلف در صنایعی مانند کشتی سازی، سازه های فلزی، سیستم های قدرت، تجهیزات تهویه هوا، الکترونیک صنعتی و مصرفی، سیستم های هوا فضا، و غیره ،شرکت در تولید طیف وسیعی از محصولات، کمک قابل توجهی به رفاه جامعه، کرده و شغل برای بسیاری از مردم فراهم می کند و پایه ای برای توسعه صنعتی است.

بالاترین قابلیت اطمینان و دوام در میان تولید کنندگان تجهیزات تهویه مطبوع میباشد،  با توجه به کمیته صدور گواهینامه "Eurovent» تهویه سنگین میتسوبیشی است به طور متوسط بالاترین نرخ در میان تولید کنندگان نرخ رد تقاضای بیش از 22،500 ساعت را دارد.

تهویه مطبوع میتسوبیشی - مزایای نام تجاری.

سیستم های تهویه مطبوع میتسوبیشی بسیار قابل اعتماد و کیفیت تجهیزات. با توجه به اقامت طولانی مدت در بازار جهانی، مهم است به یاد داشته باشید که در تمام مدت، شرکت به طور مداوم بهبود و ابداع فن آوری های جدید را به زندگی ما راحت تر و شادتر است. همه شرکت ماشین آلات، مانند بسیاری از دیگر تولید کنندگان ژاپنی، به داخلی و به اصطلاح نیمه تهویه تقسیم شده است. البته که همه نیاز به یک کولر که به بهترین وجه در پاسخگویی به شرایط تحمیل شده است. با این حال انتخاب از تهویه هوا، مطمئن شوید که شما را در درک همه شرکت ها را انتخاب کنید و بهترین راه حل برای شما است.

شکی نیست که شرکت ژاپنی میتسوبیشی اغلب بالاتر از خود را، حتی رقبای جدی ترین و شناخته شده است. سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های تقسیم شرکت منتقل می کند کنترل کیفیت دقیق - این است که یک مزیت مهم است، اجازه می دهد برای ارزیابی سطح مراقبت از مصرف کنندگان و حفظ اعتبار خود را. اصل این شرکت کیفیت و قابلیت اطمینان از تجهیزات، که در این شرکت ساخته شده است. شرکت اولویت بالا به تکنولوژی تولید و سطح بازرسی از تمام تجهیزات است که برای ورود به بازار طراحی شده است.

این مهم است که توجه داشته باشید که تهویه مطبوع میتسوبیشی الکتریک متعلق به گروهی از محصولات با محدوده قیمت بالا. بر این اساس، که پول سرمایه گذاری شده توسط شما در این تهویه هوا، آن را به سرعت برای قابلیت اطمینان و عملکرد عالی می پردازد. سیستم های تهویه مطبوع میتسوبیشی تجهیزات بسیار قابل اعتماد هستند و بنابراین، به شما یک مدت طولانی دوام خواهد بود و همینطور نوه ها از خانه و یا دفتر. نام تجاری تهویه مطبوع ژاپنی به سه گروه اصلی است. این سیستم داخلی تقسیم میتسوبیشی الکتریک، نیمه مطبوع، و همچنین به عنوان تهویه مطبوع چند منطقه است.

مزایای استفاده از تولید کننده ژاپنی، به طور عمده در کیفیت دروغ است، که از طریق استفاده در تولید تجهیزات هنر، و همچنین از طریق یک سیستم دقیق کنترل کیفیت کالاهای تولیدی به دست آورد. سیستم های تهویه مطبوع میتسوبیشی الکتریک با قابلیت های ویژه ای است که اجازه می دهد تا شما را به بهبود می یابند، زمانی که قطع برق وجود دارد، مجهز شده است. این موجب صرفه جویی در وقت شما و زندگی راحت تر می کند. روش ژاپنی ها از محصولات مارک برای چندین دهه در تقاضای بالا از مصرف کنندگان در سراسر جهان است.

گالري

تماس با ما

شرکت سرداوران پاسارگاد

نمایندگی رسمی محصولات تهویه مطبوع میتسوبیشی الکتریک

تهران ، بلوار میر داماد ، بین نفت جنوبی و خیابان 117، ساختمان پاسارگاد

تلفن: 02165548381

JoomShaper